אימון אפקטיבי וחוויתי עם סוסים במרכז ובשפלה

היתרונות של שילוב אימון עם סוסים  אימון עם סוסים לשיפור איכות החיים

האימון בשילוב  עם סוסים הינו מיוחד, יעיל ולא שגרתי.  הוא בעל יתרונות רבים ותוצאות מהירות ואפקטיביות. האימון מתאים לכל גיל ולמטרות עסקיות, לימודיות, שיפור של מערכות יחסים במשפחה וכו'. בארגונים רבים נשלחים צוותים נועד לילדים, מתבגרים ומבוגרים ויכול להתבצע באופן אישי או קבוצתי. חברות רבות שולחות את עובדיהם ומנהלים לחוויה של  לעבור סדנת אימון עם סוסים, על מנת לחזקם, לגבש אותם ולהניע אותם לפעולה. הסדנאות מהוות אמצעי מצוין לעריכת שינויים בתחומי החיים השונים בקרב המשתתפים. לשיפור תפקודם, לגיבושם ולהעלאת המוטיבציה שלהם. האימון עם סוסים הוא חוויה מיוחדת ובלתי נשכחת המומלצת לכל אדם לשיפור חייו הפרטיים והמקצועיים ולהחזרת המושכות לידיו.

היתרונות בסדנאות המשלבות של האימון עם סוסים
האימון עם  באמצעות על ידי הסוסים עוזר לאנשים עם קשיי מסייע בטיפול בקרב ילדים ומבוגרים הסובלים מבעיות של קשב וריכוז. האימון עוזר לחזק את  מסייע בהעלאת הביטחון העצמי, פועל במישור החברתי, מסייע לאדם לממש את יכולותיו ולשכללם, עוזר לעמוד באתגרים שונים, לפתח אמון באחרים ועוד. במהלך בשיפור דרכי התקשורת המילולית והלא מילולית, מחזק את היכולת להתמודד עם קשיים ובעיות, משפר את האמון והכבוד בין אדם לזולת, מפתח משמעת ומוטיבציה. באמצעות האימון, המתאמנים רואים את עצמם מבעד לעיני הסוס, ללא מסכות ולבצע.המשתתפים זוכים לקבל מבט אחר על עצמם, להכיר את האני האמיתי שלהם, לבחון את התנהגויותיהם ולערוך שינויים בחייהם. הסוס מספק למתאמן נאמנות ונתינה נטולת ביקורת והקשר מקנה למשתתף אהבה ותמיכה ללא שיפוט וללא הצבת תנאים והקרבה בין המתאמן האדם לסוס מחזקת ומשפרת את יכולותיו בשלל תחומים.מעניקה לו חיזוקים ומפתחת מיומנויות קוגניטיביות ותקשורתיות.

הסוסים באמצעי לטיפול  ככלי טיפולי
הסוסים הינם חיות אידיאליות לאימון משום שהן אציליות, יש להם קליטה יוצאת דופן לסביבה, הם מגיבים אליה במהירות רבה  והנם בעלי חיים הנעים בעדר עם היררכיה פנימית מוגדרת. הסוסים הם בעלי אינסטינקטים גבוהים ביותר ומשקפים עבור המשתתף את תחושותיו והתנהגותו באופן אובייקטיבי.
סדנאות אימון לארגונים: יתרונות שילוב האימון על ידי סוסים עבור קבוצות עובדים הם:   המוטיבציה בקרב העובדים, ההקשבה, שיתוף הפעולה וההבנה, יכולת צבת המטרות והשגתם ביחד. עבור מנהלים, הסדנאות הן אמצעי לחיזוק כישורי המנהיגות, שיפור התקשורת עם העובדים, היכולת להניע עובדים ולעורר בהם את המוטיבציה, שיפור היכולת לקבל החלטות ולפתור בעיות ועוד.
סדנאות אישיות: עבור המשתתפים היחידים הסדנאות נועדו לשפר את היכולת לתקשר וליצור מערכות יחסים, לממש את הפוטנציאל האישי, להבין את העולם הפנימי טוב יותר, לפתור בעיות הצצות מן העבר, לשפר את המודעות, לפתח אמפתיה , לדחות סיפוקים, לפתח אמון בבני אדם, להתמודד עם קשיים ועוד.

אימון עם סוסים לעומת אימון רגיל
באימון עם מאמן אישי, המתאמן מנסה להגיע באמצעותו להשגת יעדיו המקצועיים והאישיים. באימון עם סוסים, המשתתף מסתייע בסוס על מנת להבין את עצמו טוב יותר ואילו המנחה עוזר לו להשליך את התקשורת עם הסוס אל תחומי חייו השונים. המנחים בסדנא הם אנשי מקצוע מיומנים מתחומים שונים המשקפים למשתתף את התחושות והחוויות עם הסוס. האימון באמצעות הסוסים כולל תקשורת לא מילולית שהיא הדרך הטובה והאמיתית ביותר של המתאמן להסיר מסכות ולהגיע את פנימיותו בצורה מהירה ויעילה. התקשורת עם הסוס מחדדת עבור המשתתף והמנחה את הצרכים של המשתתף ומה הוא באמת רוצה להשיג בחייו המקצועיים והאישיים.


| אימון עם סוסים || רכיבה על סוסים ילדים || רכיבה רומנטית על סוסים |
   

 

חג שמח

*חוות המאלף מזמינה אתכם לטיול רכיבה בשטח למשפחות, זוגות וקבוצות

 

*חדש חדש חדש

חוות המאלף מופיעה ב WAZE

 

*טיוליים רומנטיים לזוגות בנוף עוצר נשימה שכולל עצירה בשטח עם פירות ושתייה קרה/חמה