אימון ליחידים ולקבוצה על ידי סוסים במרכז ובשפלה

אימון ליחידים ולקבוצה על ידי סוסים

 

הסוסים  הם החיות  המתאימות ביותר לתהליכי אימון ליחיד ולקבוצה, משום שהם מתקשרים היטב עם בני אדם, קולטים את תחושותיהם ואופיים ומקרינים זאת החוצה, מהווים מקור למוטיבציה ועידוד לפעולה. הסוסים מהווים אמצעי טיפול ושיפור התקשורת הבלתי מילולית עם המתאמן. האימון ליחיד ולקבוצה על ידי סוסים, מסייע להתגבר על מכשולים, להתחבר למקומות עמוקים בנפש ולראות את השתקפותה  במראה.

כיצד מתנהל האימון האישי והקבוצתי

במהלך האימון, המשתתפים מתקשרים עם הסוס בצורה חופשית, ולרוב מבלי לרכב עליו. המשתתפים לומדים לתקשר עם הסוסים יחד עם התנהלות במצבים שונים ובלתי מוכרים, תוך שימוש בכלים שונים. המאמן מסייע למשתתפים להבין את התחושות העולות במפגש עם הסוסים ולתרגם אותם לתובנות בתחומים שונים של החיים.

מדוע דווקא סוסים?

הסוס הוא סמל לכוח, אצילות, יופי וכבוד. הסוס הוא בעל חיים מיוחד שמוביל אל נבכי הנפש, מסייע לפתור את בעיות ולממש פוטנציאל. על ידי התקשורת הלא מילולית בין המתאמן לסוס, הוא יכול לשפר את יכולתו הקוגניטיבית ולהכיר את עצמו טוב יותר.

מה הם היתרונות של האימון על ידי סוסים?

האימון באמצעות סוסים מסייע לטפל בבעיות קשב וריכוז בקרב ילדים, מתבגרים ומבוגרים, משפר מיומנויות תקשורת, מעלה  את הדימוי העצמי, מפתח מודעות, עוזר בחידוד היכולת לפתור בעיות ובקבלת החלטות, מסייע בנתינה של אמון, בדחייה של סיפוקים, בהתמודדות עם תסכולים  וכו'. הסוסים מאפשרים למטופל להתבונן פנימה ולהיות בעל מודעות גדולה יותר. בתהליך האימון, הסוס מהווה את המראה של האדם המאפשרת לו לגלות את מה שצריך לשפר ולפעול להשגת מטרותיו. הסוס הוא ניטרלי, לא ביקורתי ולכן המתאמן שואב ממנו כוח להצליח.

מי הוא קהל היעד של האימון עם סוסים?

האימון הוא אישי או קבוצתי ומתאים לכל מי שרוצה לעשות שינוי בחייו: בעלי מקצועות חופשיים, מטפלים, עקרות בית, בעלי חברות וכו'.

אימון אישי -  למתאמן היחיד, האימון עוזר לחיי החברה, לקריירה, לזוגיות, לתקשורת עם הילדים וכו'. עבור הורים למתבגרים האימון מחזק את האמפתיה, התקשורת והעידוד שיש לתת לילדים בשלב ההתבגרות. עבור המתבגרים האימון מסייע בטיפול בסוגיות כמו בטחון, הצורך לפתח זהות, עמידה בלחצים, תחרותיות ועוד. כמו כן, במהלך הסדנא אפשר לשפר   מוטוריקה, קואורדינציה, יציבה ועוד.

אימון מקצועי –  בתחום המקצועי, האימון מסייע לשפר את יכולת המנהיגות, להגדיר מטרות וליישמן, לשפר יחסים עם לקוחות ועוד. חברות יכולות להירשם לסדנאות עם סוסים בכדי לעורר מוטיבציה במנהלים ולמנף את יכולותיהם, לחברם עם עוצמותיהם הפנימיות, לשפר את יחסיהם עם עמיתיהם ועם הכפופים להם וכו'.

היכן כדאי לעבור אימון עם סוסים?

אימון עם סוסים נערך על ידי מאמנים שהוכשרו לכך ורצוי לבדוק חוות סוסים שונות בהם יש מסלולי אימון אישי וקבוצתי מקצועיים ומועילים שעשויים לשנות לכם את החיים. רצוי לקבוע פגישת התרשמות לבדיקת התקשורת עם המאמן,לקבל מידע לגבי השלבים והנושאים בהם מתמקדים באימון ועוד.


| האימון || סוסים || וכו |
   

 

חג שמח

*חוות המאלף מזמינה אתכם לטיול רכיבה בשטח למשפחות, זוגות וקבוצות

 

*חדש חדש חדש

חוות המאלף מופיעה ב WAZE

 

*טיוליים רומנטיים לזוגות בנוף עוצר נשימה שכולל עצירה בשטח עם פירות ושתייה קרה/חמה