אימון ליחידים ולקבוצה על ידי סוסים במרכז ובשפלה

אימון אישי וקבוצתי באמצעות סוסים

 

הסוסים הינם בעלי חיים אידיאלים לעבודת אימון ליחיד ולקבוצה, משום שהם מתקשרים היטב עם בני אדם, קולטים את תחושותיהם ואופיים ומקרינים זאת החוצה, מהווים מקור למוטיבציה ועידוד לפעולה. הסוסים הם מקור של חיזוק אמצעי התקשורת הלא מילולית עם המתאמן. האימון ליחיד ולקבוצה על ידי סוסים, מסייע להתגבר על מכשולים, להתחבר למקומות עמוקים בנפש ולראות את השתקפותה  במראה.

כיצד מתנהל האימון האישי והקבוצתי

במהלך האימון, המתאמנים יוצרים קשר עם הסוס בצורה חופשית, ולרוב מבלי לרכב עליו. המשתתפים לומדים לתקשר עם הסוסים ולהתמודד תוך כדי כך עם סיטואציות בלתי שגרתיות, ביצוע של משימות וכו'. המאמן מסייע למשתתפים להבין את התחושות העולות במפגש עם הסוסים ולתרגם אותם לתובנות בתחומים שונים של החיים.

למה האימון הוא באמצעות סוסים?

הסוס מייצג תכונות של עוצמה, אלגנטיות, אומץ וסבולת. הסוס הוא בעל חיים מיוחד שמוביל אל נבכי הנפש, מסייע לפתור את בעיות ולממש פוטנציאל. על ידי התקשורת הבלתי מילולית בין האדם לסוס, הוא יכול לשפר את יכולתו הקוגניטיבית ולהכיר את עצמו טוב יותר.

מה הם היתרונות של האימון על ידי סוסים?

האימון באמצעות סוסים עוזר בטיפול  בבעיות קשב וריכוז בגילאים שונים, מסייע לחזק  מיומנויות תקשורת, מעלה  את הביטחון העצמי, מעמיק את התודעה,  מפתח את היכולת של פתרון בעיות ולקבל החלטות, מחזק את המשמעת העצמית, הופך את האדם לאסרטיבי יותר, מפתח יכולת אמפתיה ועוד. הסוסים משקפים לאדם את פנימיותו ומאפשרים לו להבין את עצמו טוב יותר. בתהליך האימון, הסוס מהווה את המראה של האדם המאפשרת לו לגלות את מה שצריך לשפר ולפעול להשגת מטרותיו. הסוס הוא ניטרלי, לא ביקורתי ולכן המתאמן שואב ממנו כוח להצליח.

למי מתאים האימון עם סוסים?

האימון הוא אישי או קבוצתי ומתאים לכל מי שרוצה לעשות שינוי בחייו: בעלי מקצועות חופשיים, מטפלים, עקרות בית, בעלי חברות וכו'.

אימון אישי -  למתאמן היחיד, האימון עוזר לחיי החברה, לקריירה, לזוגיות, לתקשורת עם הילדים וכו'. עבור הורים למתבגרים האימוןעוזר לחדד את האמפתיה, התקשורת והעידוד שיש לתת לילדים בשלב ההתבגרות. עבור המתבגרים עצמם הסדנא מטפלת בבעיות של דימוי עצמי, גיבוש זהות, עמידה בלחצים, תחרותיות ועוד. כמו כן, במהלך הסדנא אפשר לשפר   מוטוריקה, קואורדינציה, יציבה ועוד.

אימון מקצועי –  בתחום המקצועי, האימון עוזר לפתח כישורי הנהגה, להציב  יעדים ולהגשימם, לפתח יחסי אנוש טובים וכו'. ארגונים נעזרים בתהליך האימון עם סוסים לגיבוש צוות העובדים, לחזק את הייחודיות של כל אחד מהעובדים, לפתח כושר מנהיגות, יכולות תקשורת מילולית ולא-מילולית, חיזוק האמון באנשים, חיזוק היצירתיות ועוד.

באילו מקומות אפשר להשתתף בסדנת אימון עם סוסים?

אימון עם סוסים נערך על ידי מאמנים שהוכשרו לכך ורצוי לבדוק חוות סוסים שונות הכוללות מפגשי אימון אישי וקבוצתי מקצועיים ומועילים שעשויים לשנות לכם את החיים. רצוי לקבוע פגישת התרשמות לבדיקת התקשורת עם המאמן,לקבל מידע לגבי השלבים והנושאים בהם מתמקדים באימון ועוד.


| האימון || סוסים || וכו |
   

 

חג שמח

*חוות המאלף מזמינה אתכם לטיול רכיבה בשטח למשפחות, זוגות וקבוצות

 

*חדש חדש חדש

חוות המאלף מופיעה ב WAZE

 

*טיוליים רומנטיים לזוגות בנוף עוצר נשימה שכולל עצירה בשטח עם פירות ושתייה קרה/חמה