אימון ליחידים ולקבוצה על ידי סוסים במרכז ובשפלה

אימון באמצעות סוסים לחיים טובים יותר

 

הסוסים  הם החיות  המתאימות ביותר לתהליכי אימון אישי וקבוצתי, בהיותם חיות חברותיות, אינטליגנטיות, בעלות רגישות גבוהה ויכולת תמיכה והנעה קדימה. הסוסים הם מקור של חיזוק אמצעי התקשורת הבלתי מילולית עם המתאמן. האימון האישי והקבוצתי באמצעות סוסים,   מאפשר לאנשים להתמודד עם קשיים, לחזק את ביטחונם העצמי ולבחון לעומק את התנהגותם ועולמם הפנימי.

מהלך האימון עבור יחידים וקבוצות

במהלך האימון, המתאמנים יוצרים קשר עם הסוס בצורה חופשית, ברכיבה וגם על הקרקע. המתאמנים משלבים את התקשורת עם הסוסים יחד עם התנהלות במצבים שונים ובלתי מוכרים, תוך שימוש בכלים שונים. המאמן מדריך את המתאמנים ומשוחח עמם על הדברים שצפים במהלך האימון כדי שיוכלו ליישמם בתחומים שונים של החיים.

מדוע דווקא סוסים?

הסוס מייצג תכונות של עוצמה, אלגנטיות, אומץ וסבולת. הסוס הינו חיה מדהימה שיכולה לקחת את המטופל למקומות פנימיים נסתרים, לסייע לו לרפא את פצעי העבר, לשאת פניו אל העתיד ולהתחבר לתכלית חייו. באמצעות התקשורת הבלתי מילולית בין המתאמן לסוס, הוא יכול לשפר את יכולתו הקוגניטיבית ולהכיר את עצמו טוב יותר.

מדוע כדאי לעבור את האימון על ידי סוסים?

האימון באמצעות סוסים עוזר בטיפול  בבעיות קשב וריכוז בגילאים שונים, מסייע לחזק  מיומנויות תקשורת, מחזק את הדימוי העצמי, מפתח מודעות, עוזר בחידוד היכולת של פתרון בעיות ולקבל החלטות, מחזק את המשמעת העצמית, הופך את האדם לאסרטיבי יותר, מפתח יכולת אמפתיה ועוד. הסוסים מאפשרים למטופל להתבונן פנימה ולהיות בעל מודעות גדולה יותר. במהלך האימון, הסוס מהווה את המראה של האדם המאפשרת לו לגלות את מה שצריך לשפר ולפעול להשגת מטרותיו. הסוס הוא ניטרלי, לא ביקורתי ולכן המתאמן שואב ממנו כוח להצליח.

מי הוא קהל היעד של האימון עם סוסים?

האימון מתאים לבודדים וקבוצות מכל הסוגים: עורכי דין, מנהלים, פסיכולוגים,  מהנדסים, מורים, הורים, מתבגרים ועוד.

אימון אישי -  למתאמן היחיד, האימון עוזר לחיי החברה, לקריירה, לזוגיות, לתקשורת עם הילדים וכו'. עבור הורים למתבגרים האימון מחזק את האמפתיה, התקשורת והעידוד שיש לתת לילדים בשלב ההתבגרות. עבור המתבגרים עצמם הסדנא מטפלת בבעיות של דימוי עצמי, גיבוש זהות, עמידה בלחצים, תחרותיות ועוד. כמו כן, במהלך הסדנא אפשר לשפר יכולות מוטוריות, איזון הגוף וכו'.

אימון מקצועי –  בתחום המקצועי, האימון מסייע לשפר את יכולת המנהיגות, להגדיר מטרות וליישמן, לשפר יחסים עם לקוחות ועוד. חברות יכולות להירשם לסדנאות עם סוסים לגיבוש צוות העובדים, לחזק את הייחודיות של כל אחד מהעובדים, לפתח כושר מנהיגות, יכולות תקשורת מילולית ולא-מילולית, חיזוק האמון באנשים, חיזוק היצירתיות ועוד.

היכן כדאי לעבור אימון עם סוסים?

אימון עם סוסים נערך על ידי מאמנים שהוכשרו לכך ורצוי לבדוק חוות סוסים שונות בהם יש מסלולי אימון אישי וקבוצתי ברמה גבוהה עם תוצאות בשטח. אפשר לקבוע פגישת היכרות ולבדוק את הכימיה עם המאמן,לקבל מידע לגבי השלבים והנושאים בהם מתמקדים באימון ועוד.


| האימון || סוסים || וכו |
   

 

חג שמח

*חוות המאלף מזמינה אתכם לטיול רכיבה בשטח למשפחות, זוגות וקבוצות

 

*חדש חדש חדש

חוות המאלף מופיעה ב WAZE

 

*טיוליים רומנטיים לזוגות בנוף עוצר נשימה שכולל עצירה בשטח עם פירות ושתייה קרה/חמה