אימון ליחידים ולקבוצה על ידי סוסים במרכז ובשפלה

אימון באמצעות סוסים לחיים טובים יותר

 

הסוסים הינם בעלי חיים אידיאלים לעבודת אימון ליחיד ולקבוצה, משום שהם מתקשרים היטב עם בני אדם, קולטים את תחושותיהם ואופיים ומקרינים זאת החוצה, מהווים מקור למוטיבציה ועידוד לפעולה. הסוסים מהווים אמצעי טיפול ושיפור התקשורת הלא מילולית בינם לבין האדם. האימון האישי והקבוצתי באמצעות סוסים, מסייע להתגבר על מכשולים, להתחבר למקומות עמוקים בנפש ולראות את השתקפותה  במראה.

מהלך האימון האישי והקבוצתי

במהלך האימון, המתאמנים יוצרים קשר עם הסוס בצורה חופשית, ברכיבה וגם על הקרקע. המתאמנים משלבים את התקשורת עם הסוסים יחד עם התנהלות במצבים שונים ובלתי מוכרים, תוך שימוש בכלים שונים. המאמן מדריך את המתאמנים ומשוחח עמם על הדברים שצפים במהלך האימון כדי שיוכלו ליישמם בתחומים שונים של החיים.

למה האימון הוא באמצעות סוסים?

הסוס הוא סמל לכוח, אצילות, יופי וכבוד. הסוס הינו חיה מדהימה שיכולה לקחת את המטופל למקומות פנימיים נסתרים, לסייע לו לרפא את פצעי העבר, לשאת פניו אל העתיד ולהתחבר לתכלית חייו. באמצעות התקשורת הלא מילולית בין המתאמן לסוס, משתפרת רמת החשיבה והמודעות שלו.

מדוע כדאי לעבור את האימון על ידי סוסים?

האימון על ידי סוסים עוזר בטיפול  בבעיות קשב וריכוז בגילאים שונים, מסייע לחזק  מיומנויות תקשורת, מעלה  את הדימוי העצמי, מפתח מודעות, עוזר בחידוד היכולת לפתור בעיות ולקבל החלטות, מחזק את המשמעת העצמית, הופך את האדם לאסרטיבי יותר, מפתח יכולת אמפתיה ועוד. הסוסים משקפים לאדם את פנימיותו ומאפשרים לו להבין את עצמו טוב יותר. במהלך האימון, הסוס חושף בפני המתאמן את הדברים שעליו לעבוד עליהם ומה עליו לעשות למימוש יעדיו. הסוס אינו שופט את האדם אלא מקבלו ומעניק לו בטחון ומוטיבציה להצליח.

למי מתאים האימון עם סוסים?

האימון הוא אישי או קבוצתי ומתאים לכל מי שרוצה לעשות שינוי בחייו: בעלי מקצועות חופשיים, מטפלים, עקרות בית, בעלי חברות וכו'.

אימון אישי -  למתאמן היחיד, האימון עוזר לחיי החברה, לקריירה, לזוגיות, לתקשורת עם הילדים וכו'. עבור הורים למתבגרים האימוןעוזר לחדד את יכולת ההקשבה, ההבנה, האמון והתמיכה שבין ההורים לילידיהם המתבגרים. עבור המתבגרים האימון מסייע בטיפול בסוגיות כמו בטחון, הצורך לפתח זהות, עמידה בציפיות ודרישות, מיניות, אחריות וכו'. בנוסף,  באימון האישי עם הסוסים ניתן לשפר יכולות מוטוריות, איזון הגוף וכו'.

אימון מקצועי –  בתחום המקצועי, האימון עוזר לפתח כישורי הנהגה, להציב  יעדים ולהגשימם, לפתח יחסי אנוש טובים וכו'. ארגונים נעזרים בתהליך האימון עם סוסים לגיבוש צוות העובדים, לחזק את הייחודיות של כל אחד מהעובדים, לפתח כושר מנהיגות, יכולות תקשורת מילולית ולא-מילולית, חיזוק האמון באנשים, חיזוק היצירתיות ועוד.

היכן כדאי לעבור אימון עם סוסים?

אימון עם סוסים נערך על ידי מאמנים שהוכשרו לכך ורצוי לבדוק חוות סוסים שונות בהם יש מסלולי אימון אישי וקבוצתי ברמה גבוהה עם תוצאות בשטח. אפשר לקבוע פגישת התרשמות לבדיקת התקשורת עם המאמן,לקבל מידע לגבי השלבים והנושאים בהם מתמקדים באימון ועוד.


| האימון || סוסים || וכו |
   

 

חג שמח

*חוות המאלף מזמינה אתכם לטיול רכיבה בשטח למשפחות, זוגות וקבוצות

 

*חדש חדש חדש

חוות המאלף מופיעה ב WAZE

 

*טיוליים רומנטיים לזוגות בנוף עוצר נשימה שכולל עצירה בשטח עם פירות ושתייה קרה/חמה