טיולי סוסים במרכז ובשפלה

ילדים ואף מבוגרים רבים מגלים רתיעה כלפי בעלי חיים בשלב כזה או אחר בחייהם. רתיעה זו נובעת מחוסר היכרות ישירה עם עולם החי, מתחושת סלידה מדברים "מלוכלכים" (תופעה מוכרת מאד בקרב ילדם עירוניים בעיקר) או פשוט מפחד קמאי המושרש בחלקנו וגורם לנו לחשוש מפגיעתם של אלו הגדולים מאיתנו (חשבו על גודלו של הסוס לעומת גודלו של הילד הקטן שלכם).

בעזרת חשיפה אל הסוסים, שהם בעלי חיים הידועים בעדינותם ניתן בהחלט להתגבר על קשיים רבים ואפילו להתאהב מחדש. טיולי סוסים בטבע הפתוח יכולים בהחלט לפתור את הבעיה בצורה הדרגתית ונעימה, להביא לשינוי מהותי ולפתוח בפני הילדים וגם בפני ההורים שלהם צוהר חדש לעולם מופלא.

הרכיבה על הסוסים בזמן הטיול נעשית בשילוב מדריך המלווה את השטח ומכיר את הסוסים היטב, הסוסים מותאמים לגיל הרוכבים על פי מידותיהם וגם על פי אופיים. במהלך הטיול עוצרים בנקודות מפתח לתצפית, שתייה ואפילו פיקניק ואט אט נופלים להם כל המחסומים ונותרת רק הנאה צרופה.

טיולי סוסים במרכז הארץ

בכדי לחוש את הטבע וליהנות מיום חוויתי של טיולי סוסים אין צורך לנסוע רחוק דרומה אל חווה נידחת במדבר או להצפין במשך שעות אל הגליל או רמת הגולן, אפשר וכדאי להצטרף אל קבוצות רוכבים קיימות או ליזום טיולי סוסים עם המשפחה או החברים גם באזור הסמוך למקום מגוריכם במרכז.

חוות המאלף שלנו ממוקמת במושב משמר איילון (קרוב לרמלה ומודיעין, כרבע שעה מראשל"צ). את החווה מקיף פרדס רחב ידיים המעניק לכל טיול נופך מיוחד במינו. המטיילים וגם הסוסים זוכים לטייל בין פינות חמד מופלאות, שבילי טיול ציוריים, שדות הפרוסים אל מול האופק, שמיים גדולים ואוויר נהדר.

הטיולים יכולים להיות חד פעמיים (לכבוד יום הולדת או חג) אך הם בהחלט יכולים להפוך גם לאירוע חודשי ואפילו שבועי המגבש יחד את כל השותפים למסע ויוצר אווירה מיוחדת במינה.

"חוות המאלף", לשלב אהבה ומקצועיות

שאדי, מנהל חוות המאלף עשה דרך ארוכה מאד בעולם הסוסים, דרך שהובילה אותו בסופו של דבר להיות אחד ממאלפי הסוסים והרוכבים המקצועיים בישראל. שאדי הקים את החווה במטרה לקרב כמה שיותר אנשים וילדים אל החיות המופלאות והחכמות הללו המעניקות לנו שפע של אהבה ומגוון אדיר של חוויות מיוחדות במינן.

בחווה ניתן להצטרף אל שיעורי רכיבה במגוון סגנונות (בקבוצות למתחילים, מתקדמים ורוכבים מקצועיים), ליהנות מטיולי סוסים במרכז, ליזום ימי גיבוש לעובדים בשילוב סדנאות אתגר ורכיבה ועוד.

כמו כן מעניקה החווה שיעורי רכיבה טיפולית לילדים ומבוגרים בהפנייה מראש דרך קופות החולים או באמצעות פנייה פרטית.

אם גם אתם מעוניינים להכניס אל החיים שלכם גוון נוסף ואהבה גדולה צרו קשר עוד היום עם חוות המאלף ובואו לשיעור רכיבה או לטיולי סוסים בטבע, אנו מבטיחים לכם חוויה בלתי נשכחת!

חוות המאלף, בטלפון מספר: 054-4335119 , 076544114

<--->06
06
06
<--->05
05
05
<--->04
04
04
<--->03
03
03
<--->02
02
02
<--->01
01
01


| טיולי סוסים || טיולי סוסים במרכז || טיול סוסים |
   

 

חג שמח

*חוות המאלף מזמינה אתכם לטיול רכיבה בשטח למשפחות, זוגות וקבוצות

 

*חדש חדש חדש

חוות המאלף מופיעה ב WAZE

 

*טיוליים רומנטיים לזוגות בנוף עוצר נשימה שכולל עצירה בשטח עם פירות ושתייה קרה/חמה