קייטנות רכיבה על סוסים במרכז ובשפלה

רוצים להעניק לילדים שלכם חוויה בלתי נשכחת, מסעירה וכזו שתעניק להם כלים חיוביים לכל חייהם?

קייטנת רכיבה על סוסים היא הקייטנה הכי מדליקה שאפשר למצוא בעולם, אולי חוץ מקייטנת חלל, שתועבר בחלל עצמו. הילדים הרי משתגעים על חיות, וסוים הם חיה מעוררת יראת כבוד, יצור פרא שלאלף אותו ולרכב עליו יגרמו לכל ילד להרגיש שהוא אלוף העולם.

 רכיבה על סוסים משפרת מאד את הביטחון העצמי, מסייעת בתקשורת בין אישית גם בין ילדים שלא מסתדרים כלל (ולכן מומלצת מאד כסדנה משפחתית, במיוחד אם יש אחים שתמיד רבים). היא יוצרת עבור הילד הזדמנות בה הוא יוכל להרגיש שהוא יחיד ומיוחד, ומהווה צינור תקשורת בלתי תלוי עם חיה שלא שופטת, רק מעניקה אהבה ומגיבה לכל תחושה של ילד.

מעבר ליתרונות הנפשיים הברורים של רכיבה על סוסים, הרכיבה היא פשוט ענף ספורט בריא. היא מתבצעת באוויר הפתוח והנקי, ומפעילה שרירים חשובים בגוף. קייטנת רכיבה על סוסים מעניקה לילד הנאה עצומה, אפשרות לחוות אדרנלין מטורף וגם הרבה מאד כלים – ברגע שילד לומד לרכב הוא יודע לרכב, והוא יכול להמשיך לרכב גם בתום הקייטנה, תחביב בריא, חיובי שיוצר גם הזדמנויות חברתיות עשירות: דווקא הילדים המיוחדים יותר לפעמים לא מוצאים לעצמם חבר קרוב בכיתה, ואילו בקייטנת רכיבה על סוסים או כחלק מתחביב רכיבה על סוסים הם כן פוגשים ילדים שדומים להם, שחולקים את אותה אהבה לסוסים והם יכולים להתקרב ולמצוא חברים לכל החיים.

מגוון רחב של פעילויות במהלך הקייטנה:

 שיעורי רכיבה

 טיולי רכיבה בשטח

 משחקי חשיבה

 משחקי ספורט

 פעילויות חברתיות

 סדנאות יצירה

 מאסטר שף סוסים

 שיעורים עיוניים ומעשיים (טיפול בסוסים, אילוף ,עבודות קרקע ועוד.| קייטנות רכיבה על סוסים || קייטנות רכיבה על סוסים במרכז |
   

 

חג שמח

*חוות המאלף מזמינה אתכם לטיול רכיבה בשטח למשפחות, זוגות וקבוצות

 

*חדש חדש חדש

חוות המאלף מופיעה ב WAZE

 

*טיוליים רומנטיים לזוגות בנוף עוצר נשימה שכולל עצירה בשטח עם פירות ושתייה קרה/חמה