רכיבה על סוסים במרכז ובשפלה

רכיבה על סוסיםלהיות החבר הכי טוב של האדם, זה בהחלט להיות סוס. סוס היה אולי כלי תחבורה אך עם הקדמה, גילו שהוא החיה הטובה ביותר עבור התפתחות ושהיא בהחלט מסייעת לאדם באשר הוא. מעמד רם ביותר, מדברים על חיה נפלאה בעלת אפשרויות לממש תחביבים אך לא רק. הרכיבה הפכה מעולה והחיה הפכה טיפולית ומסייעת לכל דורש כפי הנלמד במאמר הבא.

לטפל נכון- סוס כחיה טיפולית

יש לא מעט אנשים המדברים ומסקרים את פועלו של הסוס. מדברים למעשה על אמצעי חשוב ביותר ומיוחד אשר מטפל באנשים. חיה אצילית אשר שימשה ככלי תחבורה והפכה עם השנים למסייעת בכל. עם הסוס ניתן בהחלט לטפל בבעיות רגשיות כאלה ואחרות. הסוס למעשה מעניק את כל האפשרויות לעמוד מול הילדים ולהקנות את הפתרון הנדרש. בעיות גופניות מוטוריות, חוסר קשב, סקרים מעידים כי חל שיפור בלתי רגיל אצל הילדים והבעיות הרגשיות כמו נפתרו בזכות הטיפול. ההחלמה המהירה הגיעה ולקחה חלק גדול ביותר. לא מעט חוות מקנות את האפשריות הייעודית של טיפול ספציפי בילדים אך לא רק. הרכיבה החד פעמית מאפשרת לא מעט לרבות למידה על רכיבה של סוסים מקצועיים. הסוס הפך חברו של האדם וזאת לא רק בגלל מראהו.

דרכן של חוות הסוסים

איך הכול החל? חוות סוסים החלו את דרכן כחוות חקלאיות ומשם הדרך נפתחה לאפיקים האחרים. מדברים על בתי ספר מקצועיים המלמדים רכיבה על סוסים לכמה וכמה אפשריות. בעוד במקומות מסוימים משמש הסוס לחקלאות, באזורים האחרים הוא מניב תוצרים אחרים לגמרי של שימושים אחרים. כמו כן, ראוי לדבר ולהזכיר כי יש בהחלט חוות אשר שינו את דרכן ומעניקות שירותים אחרים לגמרי. חיה נדירה? פראית? הסוס הוא בהחלט בעל החיים הנחשק ביותר על האדם. אדם בוגר או ילד? עדיין,  נחשב הסוס כבעל החיים האהוב ביותר. בסיכומו של דבר, ממשיכה החיה לתרום ולהעניק את כל אשר באפשרותה על מנת להקל על כל דורש באשר הוא. למעשה מדברים על חיה אשר מעניקה את כל מה שיש בה על מנת לשפר את איכות חייו של הילד ואפילו של המבוגר. החופש שהיא מציירת, הינו הרצון להשתמש בה לא פעם על מנת להעצים את האפשרות לחיים טובים יותר. הקשבה טובה וריכוז גדול יותר. כך למעשה הופכת החיה מחיה חקלאית, כלי רכב אנושי, לחיה טיפולית לכל דבר ומכאן שלא מעט אנשים בוחרים בה לרכיבה טיפולית לכל דבר.

<--->06
06
06
<--->05
05
05
<--->04
04
04
<--->03
03
03
<--->02
02
02
<--->01
01
01


| רכיבה על סוסים |
   

 

חג שמח

*חוות המאלף מזמינה אתכם לטיול רכיבה בשטח למשפחות, זוגות וקבוצות

 

*חדש חדש חדש

חוות המאלף מופיעה ב WAZE

 

*טיוליים רומנטיים לזוגות בנוף עוצר נשימה שכולל עצירה בשטח עם פירות ושתייה קרה/חמה