ימי כיף וסדנאות לגיבוש קבוצות במרכז ובשפלה

ימי כיף לקבוצות לאירועים מיוחדים כמו ימי הולדת ועוד...

פעילויות גיבוש O.D.T  בשילוב עולם הסוסים-


במסגרת פעילות זו תינתן לקבוצה המשתתפת במשימת גיבוש ותחרויות המשלבת עבודת צוות,עבודה יצירתית ופעילות אתגרית. הפעילות כוללת התנסות חוויתית של דילמות מעשיות במגרש ובשטח באמצעות עבודה עם הסוסים ובאמצעות עזרים נוספים. כמו כן דרך המפגש עם הסוסים נתנסה בתקשורת והקשבה הנעשית דרך מגע ועבודה עם הגוף ללא התקשורת הוורבאלית בה אנו רגילים להשתמש. כל המשימות שינתנו בפעילויות מסוג זה, ילוו בסיפור מסגרת הקשור לעולם הסוסים, ויהיו תחת זמן קצוב.
טיולי רכיבה בשטח פרדסי שליד החווה.

סדנת סוסים לגיבוש צוות עובדים ופיתוח מנהלים

ההון האנושי הוא מרכיב עיקרי בכל חברה ומתבסס על  בחירת עובדים איכותיים ומנהלים יעילים. החברות רוצות צוות מגובש המתבסס על שיתוף פעולה, הבנה, הקשבה, מוטיבציה וחתירה להשגת המטרות של החברה. הארגונים רוצים לטפח מנהלים בעלי בטחון, יכולת הנהגה ותקשורת טובה עם העובדים. כדי להגשים זאת, כדאי לשלוח את המנהלים וצוות העובדים לחוויית אימון על ידי סוסים.

מה הן סדנאות אימון באמצעות סוסים
בקרב סוסים ישנה היררכיה פנימית ברורה ולכן האימון באמצעותם הוא מושלם. אנשי המקצוע  בסדנא מלווים את המשתתפים ומראים להם על ידי הסוסים את ההקבלה לחייהם, בעולם המקצועי והאישי. האימון באמצעות הסוסים מעצים את העובדים והמנהלים מבחינת יכולתם לעבוד בצוות, לתקשר עם אנשים, לשתף פעולה, להאמין בעצמך ובאחרים. הסוסים תורמים לכל העובדים, מחזקים את הדימוי שלהם ומניעים אותם לפעול. הסוסים הם כלי לאימון ליחידים ולקבוצה: המנחה נעזר בהם בכדי לחזק כישורים של העובדים ואת יכולתם לפעול בצוות. עם רקע בייעוץ ופיתוח ארגוני, מסייע לעובדים ולמנהלים ללמוד כיצד לקבל החלטות, להיות יצירתיים בפתרון בעיות, להציב מטרות ולפעול להשיגן, לפתח יכולת מנהיגות, לחזק את התקשורת הבלתי מילולית, לחזק מוטיבציה וכו'.הסוסים הם כלי נהדר לביצוע משימות המובילות את  המשתתפים לחידוד המודעות שלהם.

מה הם יתרונות הסדנא?
האימון עם סוסים הוא חוויה יוצאת דופן ויעילה יותר מסדנאות מילוליות, שיכולות לגרום למשתתפים להישאר עם המסכות ולא להגיע לרובד הפנימי. האימון עוזר למשתתפים בתחום המקצועי והאישי ובאמצעות תקשורת בלתי מילולית, העובדים והמנהלים יכולים להכיר את עצמם. המתאמנים נזכרים במשגי העבר ומתמודדים עמם, מציבים לעצמם יעדים לעתיד וכו'. הסדנאות בנויות בהתאם לצרכי החברה והדגשים החשובים לה וישנן סדנאות מרוכזות בנות יום או כאלה הנמשכות מספר מפגשים.

מדוע הסדנא מתקיימת דווקא עם סוסים?
הסוסים הם אמיתיים ולא מתחנפים לאדם, רגישים מאד לסביבה ולתקשורת בלתי מילולית, מגיבים מיידית למה שקורה סביבם ופועלים בחברה הדומה לשל בני האדם מבחינת היררכיה. התקשורת הבלתי מילולית שהם מחזקים, הינה חפה ממסכות והסתרות וכך המשתתף יכול להכיר את עולמו ולשפר את התנהגותו. האימון תורם ליכולות המחשבתיות, לתקשורת עם הסביבה, לחיבור עם האני האמיתי, לחיזוק ההנעה הפנימית וכו'. באמצעות האימון הייחודי המשלב בין היועצים המומחים והסוסים, המתאמנים מסיקים מסקנות מהותיות על חייהם האישיים והמקצועיים ומיישמים אותן בשטח.

מה כוללת הסדנא?
במישור האישי בסדנאות עבור עובדים ומנהלים, המטפלים עוסקים במישור של היכולת להתפתח, לשכלל מיומנויות, להשיג יעדים וכו'. במישור הקבוצתי, ההתמקדות היא בפיתוח צוות העובדים, כיצד ליצור תקשורת בונה וחיובית, כיצד לגרום לעובדים לתרום לחברה ולהנהיג.


| סדנת סוסים || אימון עם סוסים || רכיבה על סוסים ילדים |
   

 

חג שמח

*חוות המאלף מזמינה אתכם לטיול רכיבה בשטח למשפחות, זוגות וקבוצות

 

*חדש חדש חדש

חוות המאלף מופיעה ב WAZE

 

*טיוליים רומנטיים לזוגות בנוף עוצר נשימה שכולל עצירה בשטח עם פירות ושתייה קרה/חמה