ימי כיף וסדנאות לגיבוש קבוצות במרכז ובשפלה

ימי כיף לקבוצות לאירועים מיוחדים כמו ימי הולדת ועוד...

פעילויות גיבוש O.D.T  בשילוב עולם הסוסים-


במסגרת פעילות זו תינתן לקבוצה המשתתפת במשימת גיבוש ותחרויות המשלבת עבודת צוות,עבודה יצירתית ופעילות אתגרית. הפעילות כוללת התנסות חוויתית של דילמות מעשיות במגרש ובשטח באמצעות עבודה עם הסוסים ובאמצעות עזרים נוספים. כמו כן דרך המפגש עם הסוסים נתנסה בתקשורת והקשבה הנעשית דרך מגע ועבודה עם הגוף ללא התקשורת הוורבאלית בה אנו רגילים להשתמש. כל המשימות שינתנו בפעילויות מסוג זה, ילוו בסיפור מסגרת הקשור לעולם הסוסים, ויהיו תחת זמן קצוב.
טיולי רכיבה בשטח פרדסי שליד החווה.

  גיבוש צוות ופיתוח מנהלים לחברות באמצעות סוסים

גיוס אנשים ברמה גבוהה מבחינה אישית ומקצועית הוא תנאי הכרחי להצלחתו של כל ארגון. החברות מעוניינות ליצור צוות מגובש של עובדים המתקשרים היטב בניהם, פועלים יחדיו למימוש יעדים, מקשיבים ומעודדים זה את זה. החברות מעוניינות לפתח מנהלים אסרטיביים, בעלי כושר מנהיגות ויחסי אנוש טובים. על מנת להשיג זאת, מומלץ לשלוח את המנהלים וצוות העובדים לחוויית אימון על ידי סוסים.

מה הן סדנאות אימון באמצעות סוסים
בכל עדר של סוסים קיימת היררכיה פנימית ברורה ולכן האימון באמצעותם הוא מושלם. אנשי המקצוע  בסדנא מלווים את המשתתפים ומראים להם על ידי הסוסים את ההקבלה לחייהם, בעולם המקצועי והאישי. האימון בסדנאות הסוסים מחזק את היכולת לעבוד בצוות, ליצור תקשורת טובה, המבוסס על אמון הדדי. הסוסים מסייעים למשתתפים לחזק  את הדימוי שלהם ומניעים אותם לפעול. הסוסים מתאימים לעבודה אישית וקבוצתית: המאמן יכול לפתח באמצעותם יכולות ומיומנויות אישיות בקרב המשתתפים וכן יכולת עבודה איכותית בצוות. עם רקע בייעוץ ופיתוח ארגוני, מאפשר למשתתפים ללמוד כיצד לקבל החלטות, להיות יצירתיים בפתרון בעיות, להציב מטרות ולפעול להשיגן, לפתח יכולת מנהיגות, לחזק את התקשורת הבלתי מילולית, לחזק מוטיבציה וכו'.הסוסים מהווים אמצעי נפלא עבור המתאמנים למימוש הפוטנציאל שלהם ולפיתוח המודעות שלהם.

מדוע כדאי לחברות לקחת חלק באימון עם סוסים?
הסדנא החווייתית והייחודית בחיק הטבע, מאפשרת למשתתפים להתמודד עם עצמם מול המראה שהיא הסוס, המשקף עבורם את התנהגותם. העבודה עם הסוסים מסייעת בעולם העסקי וגם בתחומים אחרים בחיים כמו המשפחה והזוגיות. ההתמקדות היא לא בדיבורים אלא בשפת הגוף שאינה משקרת לעולם. המשתתפים לומדים המון על עצמם. הם לומדים מטעויות ומשפרים את סגנונם וכישוריהם. תוכנית האימון נבנית יחד עם נציגי הארגון לפי הצרכים שלו. האימון יכול להיות חד פעמי או לתקופה מוגדרת הכוללת כמה פגישות.

מדוע הסדנא מתקיימת דווקא עם סוסים?
הסוסים מחוברים לאינסטינקטים של הטבע, בעלי רגישות פנומנאלית,יכולת שיקוף ומבנה חברתי   ברור. התקשורת הבלתי מילולית שהם מחזקים, הינה חפה ממסכות והסתרות וכך המשתתף יכול להכיר את עולמו ולשפר את התנהגותו. האימון תורם ליכולות המחשבתיות, לתקשורת עם הסביבה, לחיבור עם האני האמיתי, לחיזוק ההנעה הפנימית וכו'. באמצעות האימון הייחודי המשלב בין היועצים המומחים והסוסים, המשתתפים מגיעים לתובנות חשובות לגבי חייהם האישיים והמקצועיים ומיישמים אותן בשטח.

מהם תכני האימון?
במישור האישי באימון של עובדים ומנהלים, המנחים פועלים להשגת צמיחה, התמודדות עם אתגרים, התבוננות על סגנון העבודה וההתנהלות האישית, התמקדות במטרות ועוד. במישור הקבוצתי, ההתמקדות היא בפיתוח צוות העובדים, דרכים ליצירת תקשורת בונה וחיובית, כיצד לגרום לעובדים לתרום לחברה ולהנהיג.


| סדנת סוסים || אימון עם סוסים || רכיבה על סוסים ילדים |
   

 

חג שמח

*חוות המאלף מזמינה אתכם לטיול רכיבה בשטח למשפחות, זוגות וקבוצות

 

*חדש חדש חדש

חוות המאלף מופיעה ב WAZE

 

*טיוליים רומנטיים לזוגות בנוף עוצר נשימה שכולל עצירה בשטח עם פירות ושתייה קרה/חמה