ימי כיף וסדנאות לגיבוש קבוצות במרכז ובשפלה

ימי כיף לקבוצות לאירועים מיוחדים כמו ימי הולדת ועוד...

פעילויות גיבוש O.D.T  בשילוב עולם הסוסים-


במסגרת פעילות זו תינתן לקבוצה המשתתפת במשימת גיבוש ותחרויות המשלבת עבודת צוות,עבודה יצירתית ופעילות אתגרית. הפעילות כוללת התנסות חוויתית של דילמות מעשיות במגרש ובשטח באמצעות עבודה עם הסוסים ובאמצעות עזרים נוספים. כמו כן דרך המפגש עם הסוסים נתנסה בתקשורת והקשבה הנעשית דרך מגע ועבודה עם הגוף ללא התקשורת הוורבאלית בה אנו רגילים להשתמש. כל המשימות שינתנו בפעילויות מסוג זה, ילוו בסיפור מסגרת הקשור לעולם הסוסים, ויהיו תחת זמן קצוב.
טיולי רכיבה בשטח פרדסי שליד החווה.

סדנאות אימון לעובדים ומנהלים בחברות באמצעות סוסים

גיוס אנשים ברמה גבוהה מבחינה אישית ומקצועית הוא תנאי הכרחי להצלחתו של כל ארגון. החברות מעוניינות ליצור צוות מגובש המתבסס על שיתוף פעולה, הבנה, הקשבה, מוטיבציה וחתירה להשגת המטרות של החברה. הארגונים רוצים לטפח מנהלים בעלי בטחון, יכולת הנהגה ותקשורת טובה עם העובדים. כדי להגשים זאת, כדאי לשלוח את המנהלים וצוות העובדים לסדנאות אימון על ידי סוסים.

מה הן סדנאות אימון באמצעות סוסים
בכל עדר של סוסים קיימת היררכיה פנימית מוגדרת, בדומה לבני האדם ולכן עבודה עם סוסים מתאימה להם. המנחים המיומנים בסדנא מלווים את העובדים והמנהלים ומשקפים עבורם, באמצעות הסוסים את אופן פעולתם והתנהגותם בעבודה ובתחומי החיים השונים. האימון באמצעות הסוסים מחזק את היכולת לעבוד בצוות, לתקשר עם אנשים, לשתף פעולה, להאמין בעצמך ובאחרים. הסוסים תורמים לכל העובדים, מחזקים את ביטחונם העצמי ואת המוטיבציה שלהם. הסוסים מתאימים לעבודה אישית וקבוצתית: המאמן יכול לפתח באמצעותם יכולות ומיומנויות אישיות בקרב המשתתפים וכן יכולת עבודה איכותית בצוות. עם רקע בייעוץ ופיתוח ארגוני, מאפשר למשתתפים ללמוד כיצד לקבל החלטות, התמודדות עם קשיים, הצבת יעדים והשגתם, כישורים של הובלת צוות, בניית אמון, חיזוק תחושת השייכות לחברה ועוד.  הסוסים מהווים אמצעי נפלא עבור המתאמנים למימוש הפוטנציאל שלהם ולפיתוח המודעות שלהם.

מדוע כדאי לחברות לקחת חלק באימון עם סוסים?
הסדנא החווייתית והייחודית בחיק הטבע, מאפשרת למשתתפים להתמודד עם עצמם מול המראה שהיא הסוס, המשקף עבורם את התנהגותם. העבודה עם הסוסים מסייעת בעולם העסקי וגם בתחומים אחרים בחיים כמו המשפחה והזוגיות. ההתמקדות היא לא בדיבורים אלא בשפת הגוף שאינה משקרת לעולם. המשתתפים לומדים המון על עצמם. המתאמנים נזכרים במשגי העבר ומתמודדים עמם, מציבים לעצמם יעדים לעתיד וכו'. הסדנאות בנויות בהתאם לצרכי החברה והדגשים החשובים לה וישנן סדנאות מרוכזות בנות יום או כאלה הנמשכות מספר מפגשים.

למה האימון נערך עם סוסים?
הסוסים מחוברים לאינסטינקטים של הטבע, בעלי רגישות פנומנאלית,יכולת שיקוף ומבנה חברתי   ברור. התקשורת הבלתי מילולית של הסוס היא ניטראלית ונקייה ומאפשרת לאדם ללמוד על עצמו מבחינה אישית וכיצד הוא מתפקד בעבודה. הסדנא מאפשר למשתתפים בה לשפר את יכולותיהם הקוגניטיביות, הארגוניות, מגבירה את הריכוז והקשב, מחזקת את הדימוי העצמי, מחזקת את היכולת ליצור קשרים טובים עם הסובבים ועוד. באמצעות הסדנה והשילוב בין המנחים המקצועיים והסוסים, המתאמנים מסיקים מסקנות מהותיות על חייהם האישיים והמקצועיים ומיישמים אותן בשטח.

מהם תכני האימון?
במישור האישי באימון של עובדים ומנהלים, המטפלים עוסקים במישור של היכולת להתפתח, לשכלל מיומנויות, להשיג יעדים וכו'. במישור הקבוצתי, המנחים פועלים למען גיבוש של צוות העובדים, כיצד ליצור תקשורת


| סדנת סוסים || אימון עם סוסים || רכיבה על סוסים ילדים |
   

 

חג שמח

*חוות המאלף מזמינה אתכם לטיול רכיבה בשטח למשפחות, זוגות וקבוצות

 

*חדש חדש חדש

חוות המאלף מופיעה ב WAZE

 

*טיוליים רומנטיים לזוגות בנוף עוצר נשימה שכולל עצירה בשטח עם פירות ושתייה קרה/חמה