ימי כיף וסדנאות לגיבוש קבוצות במרכז ובשפלה

ימי כיף לקבוצות לאירועים מיוחדים כמו ימי הולדת ועוד...

פעילויות גיבוש O.D.T  בשילוב עולם הסוסים-


במסגרת פעילות זו תינתן לקבוצה המשתתפת במשימת גיבוש ותחרויות המשלבת עבודת צוות,עבודה יצירתית ופעילות אתגרית. הפעילות כוללת התנסות חוויתית של דילמות מעשיות במגרש ובשטח באמצעות עבודה עם הסוסים ובאמצעות עזרים נוספים. כמו כן דרך המפגש עם הסוסים נתנסה בתקשורת והקשבה הנעשית דרך מגע ועבודה עם הגוף ללא התקשורת הוורבאלית בה אנו רגילים להשתמש. כל המשימות שינתנו בפעילויות מסוג זה, ילוו בסיפור מסגרת הקשור לעולם הסוסים, ויהיו תחת זמן קצוב.
טיולי רכיבה בשטח פרדסי שליד החווה.

סדנאות אימון לעובדים ומנהלים בחברות באמצעות סוסים

ההון האנושי הוא מרכיב עיקרי בכל חברה ומתבסס על  בחירת עובדים איכותיים ומנהלים יעילים. החברות רוצות צוות מגובש של עובדים המתקשרים היטב בניהם, פועלים יחדיו למימוש יעדים, מקשיבים ומעודדים זה את זה. החברות מעוניינות לפתח מנהלים אסרטיביים, בעלי כושר מנהיגות ויחסי אנוש טובים. על מנת להשיג זאת, כדאי לשלוח את המנהלים וצוות העובדים לחוויית אימון בסיוע סוסים.

עבודה עם צוות עובדים ומנהלים בסיוע סוסים
בקרב סוסים ישנה היררכיה פנימית מוגדרת, בדומה לבני האדם ולכן עבודה עם סוסים מתאימה להם. המנחים המיומנים בסדנא מלווים את העובדים והמנהלים ומשקפים עבורם, באמצעות הסוסים את אופן פעולתם והתנהגותם בעבודה ובתחומי החיים השונים. האימון באמצעות הסוסים מעצים את העובדים והמנהלים מבחינת יכולתם לעבוד בצוות, ליצור תקשורת טובה, המבוסס על אמון הדדי. הסוסים מסייעים למשתתפים לחזק  את ביטחונם העצמי ואת המוטיבציה שלהם. הסוסים מתאימים לעבודה אישית וקבוצתית: המאמן יכול לפתח באמצעותם יכולות ומיומנויות אישיות בקרב המשתתפים וכן יכולת עבודה איכותית בצוות. עם רקע בייעוץ ופיתוח ארגוני, מאפשר למשתתפים ללמוד כיצד לקבל החלטות, התמודדות עם קשיים, הצבת יעדים והשגתם, כישורים של הובלת צוות, בניית אמון, חיזוק תחושת השייכות לחברה ועוד.  הסוסים מהווים אמצעי נפלא עבור המתאמנים למימוש הפוטנציאל שלהם ולפיתוח המודעות שלהם.

מה הם יתרונות הסדנא?
הסדנא החווייתית והייחודית בחיק הטבע, מאפשרת למשתתפים להתמודד עם עצמם מול המראה שהיא הסוס, המשקף עבורם את התנהגותם. העבודה עם הסוסים מסייעת בעולם העסקי וגם בתחומים אחרים בחיים כמו המשפחה והזוגיות. ההתמקדות היא לא בדיבורים אלא בשפת הגוף שאינה משקרת לעולם. המשתתפים לומדים המון על עצמם. הם לומדים מטעויות ומשפרים את סגנונם וכישוריהם. תוכנית האימון נבנית יחד עם נציגי הארגון לפי הצרכים שלו. האימון יכול להיות חד פעמי או לתקופה מוגדרת הכוללת כמה פגישות.

למה האימון נערך עם סוסים?
הסוסים הם אמיתיים ולא מתחנפים לאדם, רגישים מאד לסביבה ולתקשורת בלתי מילולית, מגיבים מיידית למה שקורה סביבם ופועלים בחברה הדומה לשל בני האדם מבחינת היררכיה. התקשורת הבלתי מילולית של הסוס היא ניטראלית ונקייה ומאפשרת לאדם ללמוד על עצמו מבחינה אישית וכיצד הוא מתפקד בעבודה. הסדנא מאפשר למשתתפים בה לשפר את יכולותיהם הקוגניטיביות, הארגוניות, מגבירה את הריכוז והקשב, מחזקת את הדימוי העצמי, מחזקת את היכולת ליצור קשרים טובים עם הסובבים ועוד. באמצעות הסדנה והשילוב בין המנחים המקצועיים והסוסים, המתאמנים מסיקים מסקנות מהותיות על חייהם האישיים והמקצועיים ומיישמים אותן בשטח.

מהם תכני האימון?
במישור האישי בסדנאות עבור עובדים ומנהלים, המנחים פועלים להשגת צמיחה, התמודדות עם אתגרים, התבוננות על סגנון העבודה וההתנהלות האישית, התמקדות במטרות ועוד. במישור הקבוצתי, המנחים פועלים למען גיבוש של צוות העובדים, כיצד ליצור תקשורת בונה וחיובית, כיצד לגרום לעובדים לתרום לחברה ולהנהיג.


| סדנת סוסים || אימון עם סוסים || רכיבה על סוסים ילדים |
   

 

חג שמח

*חוות המאלף מזמינה אתכם לטיול רכיבה בשטח למשפחות, זוגות וקבוצות

 

*חדש חדש חדש

חוות המאלף מופיעה ב WAZE

 

*טיוליים רומנטיים לזוגות בנוף עוצר נשימה שכולל עצירה בשטח עם פירות ושתייה קרה/חמה