ימי כיף וסדנאות לגיבוש קבוצות במרכז ובשפלה

ימי כיף לקבוצות לאירועים מיוחדים כמו ימי הולדת ועוד...

פעילויות גיבוש O.D.T  בשילוב עולם הסוסים-


במסגרת פעילות זו תינתן לקבוצה המשתתפת במשימת גיבוש ותחרויות המשלבת עבודת צוות,עבודה יצירתית ופעילות אתגרית. הפעילות כוללת התנסות חוויתית של דילמות מעשיות במגרש ובשטח באמצעות עבודה עם הסוסים ובאמצעות עזרים נוספים. כמו כן דרך המפגש עם הסוסים נתנסה בתקשורת והקשבה הנעשית דרך מגע ועבודה עם הגוף ללא התקשורת הוורבאלית בה אנו רגילים להשתמש. כל המשימות שינתנו בפעילויות מסוג זה, ילוו בסיפור מסגרת הקשור לעולם הסוסים, ויהיו תחת זמן קצוב.
טיולי רכיבה בשטח פרדסי שליד החווה.

  גיבוש צוות ופיתוח מנהלים לחברות באמצעות סוסים

ההון האנושי הוא מרכיב עיקרי בכל חברה ומתבסס על  בחירת עובדים איכותיים ומנהלים יעילים. החברות רוצות צוות מגובש המתבסס על שיתוף פעולה, הבנה, הקשבה, מוטיבציה וחתירה להשגת המטרות של החברה. הארגונים רוצים לטפח מנהלים בעלי בטחון, יכולת הנהגה ותקשורת טובה עם העובדים. כדי להגשים זאת, כדאי לשלוח את המנהלים וצוות העובדים לסדנאות אימון על ידי סוסים.

מה הן סדנאות אימון באמצעות סוסים
בקרב סוסים קיימת היררכיה פנימית מוגדרת, בדומה לבני האדם ולכן האימון באמצעותם הוא מושלם. אנשי המקצוע  בסדנא מלווים את העובדים והמנהלים ומשקפים עבורם, באמצעות הסוסים את ההקבלה לחייהם, בעולם המקצועי והאישי. האימון בסדנאות הסוסים מעצים את העובדים והמנהלים מבחינת יכולתם לעבוד בצוות, לתקשר עם אנשים, לשתף פעולה, להאמין בעצמך ובאחרים. הסוסים תורמים לכל העובדים, מחזקים את ביטחונם העצמי ואת המוטיבציה שלהם. הסוסים הם כלי לאימון ליחידים ולקבוצה: המנחה נעזר בהם בכדי לחזק כישורים של העובדים ואת יכולתם לפעול בצוות. המנחה שהוא בעל תואר בייעוץ ופיתוח ארגוני, מסייע לעובדים ולמנהלים ללמוד כיצד לקבל החלטות, להיות יצירתיים בפתרון בעיות, להציב מטרות ולפעול להשיגן, לפתח יכולת מנהיגות, לחזק את התקשורת הבלתי מילולית, לחזק מוטיבציה וכו'.הסוסים מהווים אמצעי נפלא עבור המתאמנים למימוש הפוטנציאל שלהם ולפיתוח המודעות שלהם.

מדוע כדאי לחברות לקחת חלק באימון עם סוסים?
הסדנא החווייתית והייחודית בחיק הטבע, מאפשרת למשתתפים להתמודד עם עצמם מול המראה שהיא הסוס, המשקף עבורם את התנהגותם. העבודה עם הסוסים מסייעת בעולם העסקי וגם בתחומים אחרים בחיים כמו המשפחה והזוגיות. ההתמקדות היא לא בדיבורים אלא בשפת הגוף שאינה משקרת לעולם. המשתתפים לומדים המון על עצמם. המתאמנים נזכרים במשגי העבר ומתמודדים עמם, מציבים לעצמם יעדים לעתיד וכו'. הסדנאות בנויות בהתאם לצרכי החברה והדגשים החשובים לה וישנן סדנאות מרוכזות בנות יום או כאלה הנמשכות מספר מפגשים.

למה האימון נערך עם סוסים?
הסוסים מחוברים לאינסטינקטים של הטבע, בעלי רגישות פנומנאלית,יכולת שיקוף ומבנה חברתי   ברור. התקשורת הבלתי מילולית שהם מחזקים, הינה חפה ממסכות והסתרות וכך המשתתף יכול להכיר את עולמו ולשפר את התנהגותו. האימון תורם ליכולות המחשבתיות, לתקשורת עם הסביבה, לחיבור עם האני האמיתי, לחיזוק ההנעה הפנימית וכו'. באמצעות האימון הייחודי המשלב בין המנחים המקצועיים והסוסים, המשתתפים מגיעים לתובנות חשובות לגבי חייהם האישיים והמקצועיים ומיישמים אותן בשטח.

מה כוללת הסדנא?
במישור האישי באימון של עובדים ומנהלים, המטפלים עוסקים במישור של היכולת להתפתח, לשכלל מיומנויות, להשיג יעדים וכו'. במישור הקבוצתי, המנחים פועלים למען גיבוש של צוות העובדים, דרכים ליצירת תקשורת נעימה ופתוחה, דרכים לעידוד אנשים לקחת חלק פעיל ותורם בצוות, להיות מובילים ולא מובלים.


| סדנת סוסים || אימון עם סוסים || רכיבה על סוסים ילדים |
   

 

חג שמח

*חוות המאלף מזמינה אתכם לטיול רכיבה בשטח למשפחות, זוגות וקבוצות

 

*חדש חדש חדש

חוות המאלף מופיעה ב WAZE

 

*טיוליים רומנטיים לזוגות בנוף עוצר נשימה שכולל עצירה בשטח עם פירות ושתייה קרה/חמה