רכיבה מערבית במרכז ובשפלה

מקורות סגנון הרכיבה המערבית נעוצים ברוכבים האמריקאיים האגדיים (הקאוובויז') שנהגו להעביר עדרי בקר ענקיים על גבי קילומטרים רבים מדי שנה. העבודה עם הבקר דרשה מהרוכבים מקצוענות אמיתית, קורדינציה מופלאה והרבה מאד סבלנות.

עם הזמן והעבודה הקשה התפתחה בין הסוסים לרוכבים תקשורת מיוחדת המאפשרת לרוכב להנחות את הסוס לציית אחר הוראות ופקודות בצורה כמעט עיוורת, בעזרת תנועות גוף קלות ובאמצעות הבנה שקטה של הצרכים המיידיים. אלו סייעו לרוכב ולסוס לשרוד את הקשיים בדרך, את שעות העבודה המאומצות, את התשתיות הרעועות בין הגאיות והנהרות אותם חצו בדרך וגם את הסיכונים השונים שנקרו בדרכם במרחבי הספר של מערב ארצות הברית.

אלמנטים אלו נשמרים גם כיום והרוכבים המלמדים את סגנון הרכיבה המערבית יוצקים לתשתית הבסיס האיתנה הזו את הידע המקצועי שלהם ואת ניסיונם מאלפי רכיבות השטח. הסוסים מצידם מאולפים בצורה אופטימאלית והם מותאמים לסגנון הרכיבה המיוחד הזה המתבצע ביד אחת ובמושכות ארוכות המעידות על האמון המיוחד השורר בין הסוס לאדם.

רכיבה מערבית במרכז

על מנת להשתלב בקורסי רכיבה מערבית אין צורך לעבור להתגורר בגולן או לגדל עדר של ראשי בקר. כל שעליכם לעשות הוא להגיע אל חוות המאלף ולהשתלב באחד מן הקורסים הנלמדים ממש כאן, במרכז הארץ.

רכיבה מערבית נלמדת על פני חודשים רבים ודורשת אימון ואמון. אימונים מפרכים על גב הסוס ואמון שברירי הנבנה אט אט בין הרוכב לסוסו. כל הסוסים בחווה המיועדים ללימודי רכיבה מערבית מכירים את שיטות האימון הללו ומאולפים כך שיעניקו לתלמידי הקורס חוויה מאתגרת אך בטוחה.

בסיומו של קורס הרכיבה הראשון ניתן להמשיך הלאה אל קורסי רכיבה מערבית למתקדמים ולהגיע להישגים יוצאי דופן בתחום.

"חוות המאלף", לשלב אהבה ומקצועיות

שאדי, מנהל חוות המאלף עשה דרך ארוכה מאד בעולם הסוסים, דרך שהובילה אותו בסופו של דבר להיות אחד ממאלפי הסוסים והרוכבים המקצועיים בישראל. לאחר שנות לימוד ואילוף מפרכות באנגליה וארצות אחרות הקים שאדי את החווה שבמושב סתריה במטרה לקרב כמה שיותר אנשים וילדים אל החיות המופלאות והחכמות הללו המעניקות לנו שפע של אהבה ומגוון אדיר של חוויות מיוחדות במינן.

בחווה ניתן כמובן להצטרף אל שיעורי רכיבה מערבית או במגוון סגנונות נוסף (בקבוצות למתחילים, מתקדמים ורוכבים מקצועיים), ליהנות מטיולי סוסים לקבוצות או זוגות, ליזום ימי גיבוש לעובדים בשילוב סדנאות אתגר ורכיבה ועוד.

כמו כן מעניקה החווה שיעורי רכיבה טיפולית לילדים ומבוגרים בהפנייה מראש דרך קופות החולים או באמצעות פנייה פרטית.

אם גם אתם מעוניינים להכניס אל החיים שלכם גוון נוסף ואהבה גדולה צרו קשר עוד היום עם חוות המאלף ובואו לשיעור רכיבה או לטיולי סוסים בטבע, אנו מבטיחים לכם חוויה בלתי נשכחת!

חוות המאלף, בטלפון מספר: 054-4335119 , 076544114


| רכיבה מערבית || רכיבה מערבית במרכז ובשפלה |
   

 

חג שמח

*חוות המאלף מזמינה אתכם לטיול רכיבה בשטח למשפחות, זוגות וקבוצות

 

*חדש חדש חדש

חוות המאלף מופיעה ב WAZE

 

*טיוליים רומנטיים לזוגות בנוף עוצר נשימה שכולל עצירה בשטח עם פירות ושתייה קרה/חמה