[ חזרה ]

4347671_l

רכיבת סוסים טיפולית

רכיבות טיפוליות עושות את הקסם הנדרש. עם הצלחה לא מתווכחים. מדברים למעשה על רכיבה טיפולית אשר מניבה את התוצאות כאשר נדרש טיפול או סיוע כזה או אחר. נגיעה בבעל החיים וקשר עין איתו הינם רק חלק מהמרכיבים והיתרונות המסופקים בהמשך. האם החיה הפראית מעניקה או מניבה את התוצאות המוצלחות ביותר? יש לא מעט נקודות רגישות העולות נוכח הקשר בין הסוס לבין אותו בין האדם. למעשה מסייעת הרכיבה הטיפולית לכל דורש. היא מסייעת לנכים, פגועי ראש, שרירים ומעניקה את כל האפשרויות לרבות שיפור בריכוז כזה או אחר. דימוי עצמי נמוך? לא כאשר מדברים על  רכיבה טיפולית והיכולת להבין מה מניב הטיפול בפועל.

לקבל את הטוב ביותר- רכיבה טיפולית

ברכיבה כמו ברכיבה מדברים על לא מעט יתרונות . שיפור במצב בריאות הינו מעל לכל. רכיבה טיפולית מעניקה הכול ומגמדת את הבעיה נוכח מתן של מגוון פתרונות תחת קורת גג אחת. חיי היום יום אינם פשוטים. חוסר ביטחון כזה או אחר, חוסר איזון בלימודים, הפרעות קשב וריכוז, בעיות חברתיות, כאן למעשה נכנסת הרכיבה ומעניקה לא מעט יתרונות תחת קורת גג אחת. זה כאילו שאותו קשר עין עם בעל החיים מקנה את כל השאר. היכולת לגרור את המשאות ממקום למקום עבר זמנו והסוסים כמו קיבלו מקום של כבוד הראוי להם. כאמור, רכיבה מספקת את כל התשובות באשר לטיפול בצרכים מיוחדים, אוטיזם ואפילו מודעות  אישית כזו או אחרת אצל אנשים בוגרים וצעירים כאחד.

לאתר את השירות הטוב ביותר- לבחור נכון

אם תרצו לאתר רכיבה טיפולית אשר תענה לכם על הצרכים. חשוב לקחת כמה שיותר חוות דעת באשר לכך. סקר שווקים יקל עליכם ונוכח הביקוש הגדול כך גם ההיצע. יש לברור בעבור טיפול בסמוך למקום המגורים שלכם. כמו כן יש לבצע ניסיון ראשוני על מנת לוודא כי הילד או אתם עצמכם, אכן מרגישים את החיבור הרצוי. ראוי לציין ולבחור רק נותני שירות בעלי שם ומוניטין. כך למעשה אין להתפשר על גורמים מתאימים ובפרט כאשר מדברים או עוסקים בגורמים כל כך רגישים אשר ידרשו מכם את כל תשומת הלב בדרך כזו או אחרת. כאמור, יש לברור היטב את הבחירה ואין להתפשר אלא על הטוב ביותר נוכח כל שאר הבחירות המתאימות לייצר שירות ראוי בהתאם לצרכים אותם תציבו לעצמכם ולילדכם.


[ חזרה ]
   

 

חג שמח

*חוות המאלף מזמינה אתכם לטיול רכיבה בשטח למשפחות, זוגות וקבוצות

 

*חדש חדש חדש

חוות המאלף מופיעה ב WAZE

 

*טיוליים רומנטיים לזוגות בנוף עוצר נשימה שכולל עצירה בשטח עם פירות ושתייה קרה/חמה