[ חזרה ]

DSCF2118

רכיבה על סוסים

חברו הטוב של האדם. בעל החיים ידוע כחבר בלתי נשכח ולא פעם נעזרים בו לכל מיני מטרות אשר ממשות חלום כזה או אחר. במאה הקודמת, שימש הסוס לכמה מטרות לרבות כלי תחבורה לכל דבר. הסוס, חיה אהובה על האדם, היא מסייעת לאדם בכל מהלכיו ומתגלה גם כמסייעת טיפולית כזו או אחרת. חיה נפלאה שיש לה כמה וכמה יכולות לרבות סיוע ברכיבה טיפולית אך לא רק. מה נלמד בפרק הבא? כל מה שרציתם לדעת על רכיבת סוסים מקצועית.

הסוס והטיפול- כך זה מתרחש

המון אנשים מבינים כבר את יכולותיו של הסוס בפועל. מה הוא יכול להעניק בפועל? הוא יכול לסייע ולעזור לאנשים בדרך כזו או אחרת. הוא חיה אצילית שפעם שימשה ככלי תחבורה והיום מביאים דברים אחרים לגמרי. הסוס, מסייע לגרש בעיות רגשיות אך לא רק. הוא מביא כמה וכמה אפשריות לרבות פתרון בעיות גופניות, מוטוריקה, חוסר קשב ועוד כמה דברים שהסקרים מראים כהצלחה גמורה. פתרונות בלתי נגמרים, זה מה שמקנה רכיבה על סוסים בפועל. הוא מעניק טיפול פרטני ייעודי לבעיה והוא טוב לילדים ומבוגרים כאחד. יש לא מעט חוות טיפוליות המקנות את האפשרות לקבל טיפול ראוי באמצעות בעל חיים נפלא זה. הסוס הוא החבר הטוב ביותר של האדם וזו בהחלט עובדה מוגמרת לכל המשתמע מכך.

חייהם של הסוסים

כך הם חיים. אם פעם היו הסוסים משמשים להסעה או חווה חקלאית, שהרי היום הם שם בכל חלק מעצם ועבור אנשים שבאמת זקוקים להם. כמו אז גם היום, יש בהחלט חוות המשמשות לחקלאות ומאידך, יש מקומות הגוזרים קופון ראוי על שיטת טיפול ראויה ביותר. בין אם מדברים על ילד או מבוגר, מדברים על בעל חיים אהוד ביותר על האדם. החיה תורמת לא מעט ומאפשרת את כל האפשריות נוכח העובדה כי המטופל משפר את חייו ואת אורך חייו בזכות הימצאותו של הסוס שם. אפשרות לחיים טובים יותר? ריכוז והקשבה? אלו הם חלק מהמרכיבים המוכיחים כי נוכחותו של הסוס בחייהם אכן מעניקה את כל התשובות הייעודיות בפרט שמדברים על טיפולים.

כיצד לאתר חווה טיפולית

אתרי האינטרנט גדושים במידע וכל שעליכם לעשות טמון ביכולת לקרוא ולהבין עניין נוכח העובדה כי אתם אמורים לבצע סקר שווקים. אחר כך, יש להגיע למקום ולוודא  כי השירותים אכן ניתנים כפי שהובטחו באתר. משם הדרך קצרה ביותר לקחת את הסוס ולכוון את הטיפול הייעודי.

[ חזרה ]
   

 

חג שמח

*חוות המאלף מזמינה אתכם לטיול רכיבה בשטח למשפחות, זוגות וקבוצות

 

*חדש חדש חדש

חוות המאלף מופיעה ב WAZE

 

*טיוליים רומנטיים לזוגות בנוף עוצר נשימה שכולל עצירה בשטח עם פירות ושתייה קרה/חמה