[ חזרה ]

DSCF2618

רכיבה על סוסים בטבע

רכיבה על סוסים בטבע היא כבר מזמן לא נחלתם של מקצוענים בתחום אלא גם של אנשים המעוניינים לשבור את השגרה ולהפתיע את בן או בת הזוג. כיום ניתן למצוא לא מעט חוות סוסים אשר מזמינות את הציבור הרב ליהנות מחוויית הרכיבה הכוללת הדרכה צמודה. אחת החוויות הקסומות ביותר היא טיול בחוות סוסים כאשר בני הזוג רכובים על סוס כל הדרך למסלול רומנטי. סוס מסמל חיה פראית ובני זוג יכולים ליהנות מחוויה רומנטית התורמת לחיזוק הקשר.

זוגות רבים המבקשים ליהנות מרכיבה על סוסים יכולים לבחור מבין החוות השונות. כיום ישנן חוות רבות אשר מציעות שירותי רכיבה, אך בעת בחירת החווה חשוב מאד לבחור את החווה המתאימה ביותר לצרכים של בני הזוג על מנת ליהנות מחוויית הרכיבה. על מנת לבחור את החווה המתאימה ביותר, ניתן לשוטט ברחבי האינטרנט ולחפש אחר חוות סוסים מתאימות.

 אילו יתרונות יש לרכיבה על סוסים

זוגות צעירים אשר מגיעים לחוות רכיבה  מצפים למצוא את עצמם בבילוי רומנטי, אך לא ממש מבינים כי יש לא מעט יתרונות ברכיבה על סוסים המאפשרת לשמור על הבריאות.

כיום ישנם סוגי ספורט רבים, אך רכיבה על סוסים נחשבת לספורט פופולרי למדי כזה שסוחף אחריו זוגות צעירים המבקשים ליהנות מרכיבה איכותית. אותם בני זוג וודאי לא משערים לעצמם כי רכיבה על גבי סוס יכולה לתרום להם מבחינה בריאותית.

הנה מספר יתרונות:

  • שיפור הבטחון העצמי: רכיבה על סוס משפרת את הבטחון העצמי ומסייעת כך גם לחיזוק הקשר בין בני הזוג. רכיבה על סוס מסייעת לשיפור שווי המשקל ומאפשרת לתחזק את השרירים. כמו כן,הרכיבה מסייעת בשיפור הקורדינציה.
  • קשב: בעת הרכיבה על הסוס, יש שיפור של יכולת ההקשבה מה שתורם גם לחיי הזוגיות. אותו רוכב שומר על קשר עם הסוס ולומד כיצד לתקשר איתו.
  • חוש אחריות: במהלך הרכיבה מתפתח גם חוש אחריות לסוס ולצרכים שלו. הרוכב לומד כיצד לפתח מיומנות של רכיבה נכונה ויכול לשפר את הרגלי הרכיבה.

לסיכום, חווית הרכיבה משפרת את הקשר בין בני הזוג ותורמת לחיזוק היחסים בניהם.


[ חזרה ]
   

 

חג שמח

*חוות המאלף מזמינה אתכם לטיול רכיבה בשטח למשפחות, זוגות וקבוצות

 

*חדש חדש חדש

חוות המאלף מופיעה ב WAZE

 

*טיוליים רומנטיים לזוגות בנוף עוצר נשימה שכולל עצירה בשטח עם פירות ושתייה קרה/חמה