נמצאו 12 תוצאות עבור חיפוש התג : מקצועי

מאמרים

חברו הטוב של האדם. בעל החיים ידוע כחבר בלתי נשכח ולא פעם נעזרים בו לכל מיני מטרות אשר ממשות חלום כזה או אחר. במאה הקודמת, שימש הסוס לכמה מטרות לרבות כלי תחבורה לכל דבר. הסוס, חיה אהובה על האדם, היא מסייעת לאדם בכל מהלכיו... (קרא עוד...)

מאמרים

רכיבת סוסים טיפולית מיועדת ללא מעט אנשים, למעשה, רכיבה מתאימה לאנשים בעלי הפרעות קשב וריכוז לרבות ילדים קטנים המתקשים להתרכז או אנשים בעלי פוסט טראומה הרוצים לסגל ולהשיב לעצמם את עצמם נוכח העובדה כי הם חשופים לסוסים... (קרא עוד...)

פנסיון לסוסים במרכז ובשפלה

החלום להחזיק בסוס משלכם יכול להפוך למציאות. אנחנו בחוות המאלף מזמינים אתכם לשכן את הסוסים בתנאי פנסיון מלא ברמה הגבוהה בארץ. הסוסים יקבלו את הטיפול המסור והטוב ביותר מצוות סייסים מקצועי ואתם תוכלו להגיע לרכב, לטייל... (קרא עוד...)

טיולי סוסים במרכז ובשפלה

ילדים ואף מבוגרים רבים מגלים רתיעה כלפי בעלי חיים בשלב כזה או אחר בחייהם. רתיעה זו נובעת מחוסר היכרות ישירה עם עולם החי, מתחושת סלידה מדברים "מלוכלכים" (תופעה מוכרת מאד בקרב ילדם עירוניים בעיקר) או פשוט מפחד קמאי המושרש... (קרא עוד...)

קייטנות רכיבה על סוסים במרכז ובשפלה

רוצים להעניק לילדים שלכם חוויה בלתי נשכחת, מסעירה וכזו שתעניק להם כלים חיוביים לכל חייהם? קייטנת רכיבה על סוסים היא הקייטנה הכי מדליקה שאפשר למצוא בעולם, אולי חוץ מקייטנת חלל, שתועבר בחלל עצמו. הילדים הרי משתגעים על... (קרא עוד...)

חוות המאלף

      חוות המאלף - חוות סוסים להנות מרכיבה על סוסים במרכז ובשפלה חוות המאלף ממוקמת במושב משמר איילון באזור השפלה. חווה המאלף מכילה פעילויות שונות ומגוונות:  בית ספר לרכיבה מערבית, אנגלית וטיפולית -... (קרא עוד...)

רכיבה מערבית במרכז ובשפלה

מקורות סגנון הרכיבה המערבית נעוצים ברוכבים האמריקאיים האגדיים (הקאוובויז') שנהגו להעביר עדרי בקר ענקיים על גבי קילומטרים רבים מדי שנה. העבודה עם הבקר דרשה מהרוכבים מקצוענות אמיתית, קורדינציה מופלאה והרבה מאד סבלנות. עם... (קרא עוד...)

ימי כיף וסדנאות לגיבוש קבוצות במרכז ובשפלה

ימי כיף לקבוצות לאירועים מיוחדים כמו ימי הולדת ועוד...פעילויות גיבוש O.D.T  בשילוב עולם הסוסים-במסגרת פעילות זו תינתן לקבוצה המשתתפת במשימת גיבוש ותחרויות המשלבת עבודת צוות,עבודה יצירתית ופעילות אתגרית. הפעילות כוללת... (קרא עוד...)

רכיבה על סוסים במרכז ובשפלה

להיות החבר הכי טוב של האדם, זה בהחלט להיות סוס. סוס היה אולי כלי תחבורה אך עם הקדמה, גילו שהוא החיה הטובה ביותר עבור התפתחות ושהיא בהחלט מסייעת לאדם באשר הוא. מעמד רם ביותר, מדברים על חיה נפלאה בעלת אפשרויות לממש תחביבים אך... (קרא עוד...)

אימון ליחידים ולקבוצה על ידי סוסים במרכז ובשפלה

אימון באמצעות סוסים לחיים טובים יותר   הסוסים הינם בעלי חיים אידיאלים לעבודת אימון אישי וקבוצתי, בהיותם חיות חברותיות, אינטליגנטיות, בעלות רגישות גבוהה ויכולת תמיכה והנעה קדימה. הסוסים הם מקור של חיזוק אמצעי ... (קרא עוד...)

אימון אפקטיבי וחוויתי עם סוסים במרכז ובשפלה

היתרונות של שילוב אימון עם סוסים  אימון עם סוסים לשיפור איכות החיים האימון בשילוב  עם סוסים הינו מיוחד, יעיל ולא שגרתי.  הוא בעל יתרונות רבים ותוצאות מהירות ואפקטיביות. האימון מתאים לכל גיל ולמטרות עסקיות,... (קרא עוד...)

הסיפור של שאדי

שאדי, מנהל החווה, החל את דרכו בעולם הסוסים בגיל מאוד צעיר, היה רוכב על סוסים לא מאולפים בסגנון חופשי ללא חוקים...שאדי הבין שאהבתו הגדולה היא סוסים והפציר באחיו הבכור שיקנה לו סוס. בשלב זה הבין שהגיע הזמן להתמקצע ולרכוש... (קרא עוד...)


   

 

חג שמח

*חוות המאלף מזמינה אתכם לטיול רכיבה בשטח למשפחות, זוגות וקבוצות

 

*חדש חדש חדש

חוות המאלף מופיעה ב WAZE

 

*טיוליים רומנטיים לזוגות בנוף עוצר נשימה שכולל עצירה בשטח עם פירות ושתייה קרה/חמה