נמצאו 11 תוצאות עבור חיפוש התג : סדנאות טיפוליות לנוער בסיכון

רכיבת סוסים טיפולית

רכיבות טיפוליות עושות את הקסם הנדרש. עם הצלחה לא מתווכחים. מדברים למעשה על רכיבה טיפולית אשר מניבה את התוצאות כאשר נדרש טיפול או סיוע כזה או אחר. נגיעה בבעל החיים וקשר עין איתו הינם רק חלק מהמרכיבים והיתרונות המסופקים... (קרא עוד...)

מאמרים

חברו הטוב של האדם. בעל החיים ידוע כחבר בלתי נשכח ולא פעם נעזרים בו לכל מיני מטרות אשר ממשות חלום כזה או אחר. במאה הקודמת, שימש הסוס לכמה מטרות לרבות כלי תחבורה לכל דבר. הסוס, חיה אהובה על האדם, היא מסייעת לאדם בכל מהלכיו... (קרא עוד...)

סדנאות ופרויקטים לנוער בסיכון במרכז ובשפלה

חוות המאלף מטפלת בנוער בסיכון דרך עולם הסוסיםרכיבה טיפולית- המטרה להכשיר את המטופלים לרכיבה ברמה בסיסית ושליטה מלאה בסוסים, התורמת לחזוק הביטחון והדימוי העצמי, קשב וריכוז ובעיות התנהגות.עבודות קרקע, ממשק וטיפול בסוסים-... (קרא עוד...)

ימי כיף וסדנאות לגיבוש קבוצות במרכז ובשפלה

ימי כיף לקבוצות לאירועים מיוחדים כמו ימי הולדת ועוד...פעילויות גיבוש O.D.T  בשילוב עולם הסוסים-במסגרת פעילות זו תינתן לקבוצה המשתתפת במשימת גיבוש ותחרויות המשלבת עבודת צוות,עבודה יצירתית ופעילות אתגרית. הפעילות כוללת... (קרא עוד...)

רכיבה מערבית במרכז ובשפלה

מקורות סגנון הרכיבה המערבית נעוצים ברוכבים האמריקאיים האגדיים (הקאוובויז') שנהגו להעביר עדרי בקר ענקיים על גבי קילומטרים רבים מדי שנה. העבודה עם הבקר דרשה מהרוכבים מקצוענות אמיתית, קורדינציה מופלאה והרבה מאד סבלנות. עם... (קרא עוד...)

פנסיון לסוסים במרכז ובשפלה

החלום להחזיק בסוס משלכם יכול להפוך למציאות. אנחנו בחוות המאלף מזמינים אתכם לשכן את הסוסים בתנאי פנסיון מלא ברמה הגבוהה בארץ. הסוסים יקבלו את הטיפול המסור והטוב ביותר מצוות סייסים מקצועי ואתם תוכלו להגיע לרכב, לטייל... (קרא עוד...)

קייטנות רכיבה על סוסים במרכז ובשפלה

רוצים להעניק לילדים שלכם חוויה בלתי נשכחת, מסעירה וכזו שתעניק להם כלים חיוביים לכל חייהם? קייטנת רכיבה על סוסים היא הקייטנה הכי מדליקה שאפשר למצוא בעולם, אולי חוץ מקייטנת חלל, שתועבר בחלל עצמו. הילדים הרי משתגעים על... (קרא עוד...)

טיולי סוסים במרכז ובשפלה

ילדים ואף מבוגרים רבים מגלים רתיעה כלפי בעלי חיים בשלב כזה או אחר בחייהם. רתיעה זו נובעת מחוסר היכרות ישירה עם עולם החי, מתחושת סלידה מדברים "מלוכלכים" (תופעה מוכרת מאד בקרב ילדם עירוניים בעיקר) או פשוט מפחד קמאי המושרש... (קרא עוד...)

אימון אפקטיבי וחוויתי עם סוסים במרכז ובשפלה

היתרונות של שילוב אימון עם סוסים  אימון עם סוסים לשיפור איכות החיים האימון בשילוב  עם סוסים הינו מיוחד, יעיל ולא שגרתי.  הוא בעל יתרונות רבים ותוצאות מהירות ואפקטיביות. האימון מתאים לכל גיל ולמטרות עסקיות,... (קרא עוד...)

ימי הולדת בחווה

תמיד חלמתם על חגיגת יום הולדת חווייתית ובלתי נשכחת?! בחוות המאלף נגשים לכם את החלום! בחוות המאלף נגשים לכם את החלום! מה בתכנית: רכיבה על סוס/ שיעור רכיבה קבוצתי (בהתאם לגילאים) שיחת היכרות עם עולם הסוסים הברשת... (קרא עוד...)

חוות המאלף

      חוות המאלף - חוות סוסים להנות מרכיבה על סוסים במרכז ובשפלה חוות המאלף ממוקמת במושב משמר איילון באזור השפלה. חווה המאלף מכילה פעילויות שונות ומגוונות:  בית ספר לרכיבה מערבית, אנגלית וטיפולית -... (קרא עוד...)


   

 

חג שמח

*חוות המאלף מזמינה אתכם לטיול רכיבה בשטח למשפחות, זוגות וקבוצות

 

*חדש חדש חדש

חוות המאלף מופיעה ב WAZE

 

*טיוליים רומנטיים לזוגות בנוף עוצר נשימה שכולל עצירה בשטח עם פירות ושתייה קרה/חמה