נמצאו 6 תוצאות עבור חיפוש התג : פנסיון לסוסים

מאמרים

רכיבת סוסים טיפולית מיועדת ללא מעט אנשים, למעשה, רכיבה מתאימה לאנשים בעלי הפרעות קשב וריכוז לרבות ילדים קטנים המתקשים להתרכז או אנשים בעלי פוסט טראומה הרוצים לסגל ולהשיב לעצמם את עצמם נוכח העובדה כי הם חשופים לסוסים... (קרא עוד...)

פנסיון לסוסים במרכז ובשפלה

החלום להחזיק בסוס משלכם יכול להפוך למציאות. אנחנו בחוות המאלף מזמינים אתכם לשכן את הסוסים בתנאי פנסיון מלא ברמה הגבוהה בארץ. הסוסים יקבלו את הטיפול המסור והטוב ביותר מצוות סייסים מקצועי ואתם תוכלו להגיע לרכב, לטייל... (קרא עוד...)

סדנאות ופרויקטים לנוער בסיכון במרכז ובשפלה

חוות המאלף מטפלת בנוער בסיכון דרך עולם הסוסיםרכיבה טיפולית- המטרה להכשיר את המטופלים לרכיבה ברמה בסיסית ושליטה מלאה בסוסים, התורמת לחזוק הביטחון והדימוי העצמי, קשב וריכוז ובעיות התנהגות.עבודות קרקע, ממשק וטיפול בסוסים-... (קרא עוד...)

רכיבה טיפולית במרכז ובשפלה

חוות המאלף - חוות סוסים המתמחה ברכיבה טיפולית, בשיתוף פעולה עם קופ"ח חוות המאלף פונה לילדים, נוער ומבוגרים השואפים להתמודד עם אתגרים שונים. תחום הרכיבה הטיפולית הוא תחום ייחודי. זהו תחום המשלב טיפול, חינוך וספורט עם... (קרא עוד...)

קייטנות רכיבה על סוסים במרכז ובשפלה

רוצים להעניק לילדים שלכם חוויה בלתי נשכחת, מסעירה וכזו שתעניק להם כלים חיוביים לכל חייהם? קייטנת רכיבה על סוסים היא הקייטנה הכי מדליקה שאפשר למצוא בעולם, אולי חוץ מקייטנת חלל, שתועבר בחלל עצמו. הילדים הרי משתגעים על... (קרא עוד...)

הסיפור של שאדי

שאדי, מנהל החווה, החל את דרכו בעולם הסוסים בגיל מאוד צעיר, היה רוכב על סוסים לא מאולפים בסגנון חופשי ללא חוקים...שאדי הבין שאהבתו הגדולה היא סוסים והפציר באחיו הבכור שיקנה לו סוס. בשלב זה הבין שהגיע הזמן להתמקצע ולרכוש... (קרא עוד...)


   

 

חג שמח

*חוות המאלף מזמינה אתכם לטיול רכיבה בשטח למשפחות, זוגות וקבוצות

 

*חדש חדש חדש

חוות המאלף מופיעה ב WAZE

 

*טיוליים רומנטיים לזוגות בנוף עוצר נשימה שכולל עצירה בשטח עם פירות ושתייה קרה/חמה