[ חזרה ]

4

רכיבה רומנטית על סוסים

רכיבה רומנטי על סוסים, כאן למעשה מדברים על רומנטיקה המשלבת סיפורים בעלי עוצמה המשלבים את הרגש. קבוצה של סוים מאפשרים לגעת באגדת האגדות כאשר אתם אלו ההופכים גיבורים ראשיים. רכיבה רומנטית על סוסים מקנה לא מעט אפשריות והיא יכולה לממש לכל אחד מכם סיפורי אגדות ייחודיות בדיוק כמו של פעם. רכיבה רומנטית? חיבור של הטבע עם הגיבורים שהם אתם ועם הסוסים והטבע מקנים את האפשרות ואת החלום של הרומנטיקה.

רכיבה אל האופק

חוות סוסים מביאה איתה רכיבה רומנטית על סוסים תוך כדי התבוננות פנימית אל הנוף. סוס דוהר, שקיעה בלתי נגמרת, אור של ירח ואפילו ארוחת יין וגבינות שתמתין לה בזמן הפנוי על מנת שיהיה ניתן להשלים את האווירה. נוכח העובדה כי תכננתם מסיבות של ימי נישואין שהחלו במסעדה ונגמרו בסרט, הגיע הזמן למשהו מקורי שיעצים את הרגש מחדש. קוראים לזה רכיבה על סוסים, נוף, ארוחה  רומנטית וכל המרכיבים המושלמים. היכולת לצור סיפור אחר לעלילה, רכיבה רומנטית.

סוגי רכיבות – רומנטיקה

אם תבחרו בין סוגי הרכיבות, מדברים על טיולים בין ערביים. זהו הרעיון הראשוני. שעות של קסם, החום מכם והלאה ורק השקיעה מלווה את הדרך. אור מיוחד, מסלול אחר של שעתיים, נקודות תצפית בלתי נ גמרות וכמובן פינוקים אל מול מדורה, ארוחה רומנטית וכל השאר. זהו למעשה המסלול הראשון. בהמשך, מדברים על טיול רכיבה רומנטי של שלוש שעות לפחות. רכיבה על גג הסוס לעבר השקיעה, שמיעת התנים, ארוחה ייחודית אור מדהים וכל מה שיהפוך אגדות למציאות. הכול תלוי באהבה ללילה או לבוקר. טיולי רכיבה רומנטית לאור ירח וכאן למעשה נבחרת או נבחנת הרומנטיקה הכי חזק. בלילה, נראה הטבע רומנטי. האזנה לקולות ציפורים, חיות מרוחקות, הנאה לנוף וכמובן ארוחה לילית של יין, גבינות, ברביקיו וכל השאר. כאמור, הכול בא לידי ביטוי בבחירות הקשורות בשעות הטיול, בתקציב אותו תקציבו מבעוד מועד ובמקום הנכון לייצר את חלום הסינדרלה. בעידן מתקדם בו מכוניות נוסעות על הכביש, הופך יום הנישואין לרומנטי ביותר נוכח העובדה כי הוא מתרחש בטבע.


[ חזרה ]
   

 

חג שמח

*חוות המאלף מזמינה אתכם לטיול רכיבה בשטח למשפחות, זוגות וקבוצות

 

*חדש חדש חדש

חוות המאלף מופיעה ב WAZE

 

*טיוליים רומנטיים לזוגות בנוף עוצר נשימה שכולל עצירה בשטח עם פירות ושתייה קרה/חמה